• Top-1 markave kryesore

  Top-1 markave kryesore

  Të dy Felshare & GreenAir janë të markë kryesor në fushën aroma e marketingut të biznesit në Zhejiang Kinë.
 • OEM & ODM SERVICE

  OEM & ODM SERVICE

  me objekte të pajisura mirë testimit dhe forcë të fuqishme teknike, na bëjnë të mund të ofrojë dy OEM dhe ODM e produkteve të partnerëve tanë.
 • Inteligjente CLOUD lidhje Wi-Fi

  Inteligjente CLOUD lidhje Wi-Fi

  Ne jemi prodhues 1 i cili krijoi një Cloud Wi-Fi sistemit të kontrollit të largët inteligjente që nga 2015. Me teknologji thelbësore dhe të lidhura me dinakëri me app celular.

Wall Kalorësisë Lloji Scent Diffuser

Kjo është sende tona të shitjes ne kemi qenë të eksportuar në shumë vende, me gamë të gjerë të aplikimit, është e përshtatshme për të dy përdorim komercial dhe shtëpiake të tilla si dhomë hoteli, zyra, dyqan shitje me pakicë, klubet argëtuese, dhomë studimi etj

  • Lidhja Inteligjente Cloud
  • Programi i zgjuar timer
  • dizajn në formë të kubit formë
  • Kapaciteti 200ml vaj
  • Wifi app celular telekomandë
  • Ndarja Gas-Liquid
  • OEM & ODM

HVAC Scent Difuzori

Fuqia e saj e madhe në përgjithësi lejon për të përdorur në hapësira të mëdha të tilla si qendër tregtare, stacionit të autobusëve, banka dhe hollin e hotelit. Me lidh sistemin e ngrohjes Ventilimit dhe ajrit Kushtëzimi me një tub plastik.

  • Lidhja Inteligjente Cloud
  • Wifi app celular telekomandë
  • touch butonin Sensor
  • instalimi HVAC
  • Mbulimi 1500 metra kub
  • Ndarja Gas-Liquid
  • OEM & ODM

Tavan ngritur Lloji Scent Diffuser

Duke shfrytëzuar unik teknologjinë tonë gazit të lëngshme ndarje, mund të llak më scents mirën në majë të çatisë. Mbulimi krahasim me produktet e tjera është shumë më i madh se 600 metra kub.

  • Instalim të lehtë
  • Programi i zgjuar timer
  • Metoda e kontrollit opsional
  • Kapaciteti 200ml vaj
  • Ndarja Gas-Liquid
  • Long-të qëndrueshme aromë

Tabletop aliazh alumini Scent Difuzori

teknologjia e saj ekstra-të qetë shpërndarje të ju bën një fjetur edhe më të mirë të mirë, edhe shtypjen special alumini quajtur "anodizing" mundëson klientëve tanë të kenë më shumë mundësi për të njëjtën ngjyrë si ju pritet për iPhone celular.

  • Lidhja Inteligjente Cloud
  • Programi i zgjuar timer
  • aliazh alumini cilësi të lartë
  • Përvoja Ultra-heshtur
  • Ndarja Gas-Liquid
  • Finest tech mjegull shpërndarje të.
  • pompë e ajrit jetës të gjatë
C
B
A
F
E
D
SFA