• Топ-1 водечки бренд

  Топ-1 водечки бренд

  Двете Felshare & GreenAir се од водечки бренд во мирис маркетинг бизнис област во Жеџијанг Кина.
 • ОЕМ и ODM услуга

  ОЕМ и ODM услуга

  со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила, ни прават да снабдување и ОЕМ и ODM производи на нашите партнери.
 • ИНТЕЛИГЕНТНА CLOUD Wi-Fi конекција

  ИНТЕЛИГЕНТНА CLOUD Wi-Fi конекција

  Ние сме на 1-ви производител кој создаде интелигентни Облак Wi-Fi далечински систем за контрола од 2015 година со core технологијата и уметнички поврзани со мобилен стан.

Ѕид Монтирани Тип Мирис Diffuser

Ова е наш врвен продажба на предмети ние сме биле извезени во многу земји, со широк спектар на примена, тоа е погоден за двете комерцијални и домашна употреба како што се хотели соба, канцеларија, мало продавница, забавни клубови, работна соба, итн

  • Интелигентен Облак врска
  • програмата Smart тајмер
  • Квадар форма дизајн
  • 200ml капацитет нафта
  • Wifi мобилен стан далечински управувач
  • Гас-течна сепарација
  • ОЕМ и ODM

HVAC Мирис Diffuser

голем нејзината вкупна моќ им овозможува да се користи во големи простории како што се трговски центар, автобуска станица, банка и хотелско лоби. Со поврзување на системот за греење, вентилација и климатизација со пластични цевки.

  • Интелигентен Облак врска
  • Wifi мобилен стан далечински управувач
  • копчето сензор на допир
  • HVAC инсталација
  • Покриеност 1.500 кубни метри
  • Гас-течна сепарација
  • ОЕМ и ODM

Тавански поставени Тип Мирис Diffuser

Со користење на нашата единствена гас-течна поделба технологија, може да спреј на повеќето најдобрите мириси на врвот на покривот. Покриеност во споредба со другите производи е многу поголема од 600 кубни метри.

  • лесна инсталација
  • програмата Smart тајмер
  • метод опционални контрола
  • 200ml капацитет нафта
  • Гас-течна сепарација
  • Долготрајни мирис

Маса Алуминиум Мирис Diffuser

Нејзините екстра-тивка ширењето на технологијата те прави дури и подобро добро спиење, исто така, специјални алуминиумски печатење наречен "Елоксирање" им овозможува на нашите клиенти имаат многу повеќе можност за бои исто како и што се очекуваше за iPhone мобилен телефон.

  • Интелигентен Облак врска
  • програмата Smart тајмер
  • Високо квалитетни алуминиумски легури
  • Ултра тивок искуство
  • Гас-течна сепарација
  • Најдобрите магла ширењето тек.
  • воздушна пумпа долг живот
C
B
А
F
Е
D
СПП